KONKURS!!!

 

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nakle nad Notecią uprzejmie informuje, że został ogłoszony konkurs pt. „Międzywojewódzki Festiwal Krótkich Filmów o HIV”. Bieżąca edycja konkursu skierowana jest do uczniów szkół ponadpodstawowych            z województw pomorskiego, zachodniopomorskiego, warmińsko – mazurskiego oraz kujawsko – pomorskiego.

Celem konkursu jest przekazanie informacji dotyczącej zasad profilaktyki HIV/AIDS promowanie odpowiedzialności za własne życie i zdrowie oraz szacunku wobec siebie     i innych, integracja środowisk szkolnych i inspirowanie ich do działań w zakresie profilaktyki poprzez kontakt ze sztuką i aktywnością artystyczną.

Uczestnicy konkursu mają z zadanie nakręcenie krótkiego (max 5min.) filmu wg wytycznych regulaminu i przesłanie go do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Bydgoszczy do 21.03.2019r. Komisja konkursowa wybierze 3 najlepsze prace konkursowe, które wezmą udział w finale zaplanowanym na 09.04.2019r w Gdyńskim Centrum Filmowym. Finał składać się będzie z 2 części: konkursowej (projekcja zakwalifikowanych filmów) oraz panelu edukacyjnego (projekcje specjalistów w dziedzinie profilaktyki HIV/AIDS oraz tworzenia profesjonalnych materiałów filmowych).  Niezbędne dokumenty i regulamin dostępne w załączniku.

Czytaj dalej - załączniki...

 

Przydatne linki